Centrum komplexní
urologické péče

Aktuality

O nás

Nabízíme komplexní spektrum urologické péče (nezhoubné zvětšení prostaty, diagnostika karcinomu prostaty, diagnostika a léčba opakovaných zánětů močových cest, diagnostika, léčba a prevence tvorby močových kamenu, úniky moči) a andrologie, sexuologie a dále pece o močové cesty u pacientů po poranění míchy a s ostatními neurologickými chronickými nemocemi. Samozřejmostí je onkologická dispenzární péče.

Technické vybavení pracoviště je na vysoké úrovni a splňuje i náročné požadavky moderní medicíny. Oddělení disponuje endoskopickým sálem, kde je možno provádět i jednodenní urologické operace a další potřebné lékařské zákroky, a špičkovou urodynamickou vyšetřovnou k diagnostice funkčních poruch močení.

Výhodou našeho pracoviště je i dobrá návaznost, pohotovost a dostupnost pro další oddělení v rámci našeho zdravotnického zařízení s příbuznými obory, jako např. radiodiagnostické oddělení, laboratoř, interní, chirurgické, gynekologické a další pracoviště, včetně lékárny.

Pokud onemocnění vyžaduje hospitalizaci v lůžkovém nemocničním zařízení či operační zákrok, spolupracujeme zejména s týmem urologů Úrazové nemocnice a nemocnice Mostiště (Centrum robotické chirurgie a urologie). Pracoviště volíme vždy s ohledem na přání pacienta.

Nasmlouvané pojišťovny

Naše služby nabízíme pacientům všech zdravotních pojišťoven:

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
  • 211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna
  • 207 Oborová zdravotní pojišťovna
  • 205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • 213 Revírní bratrská pojišťovna
  • 209 Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA

Pacienty přijímáme na základě telefonické domluvy i bez žádanky odesílajícího lékaře.

Pacienty přijímáme na základě telefonické domluvy i bez žádanky odesílajícího lékaře.